Portfel umożliwia darmowe transakcje ETH, wspiera proste adresy ENS, nie wymaga SEED-a i jest przyjazny Dapps i DeFi.

 

Dużą zaletą tego portfela jest to, że przy jego zakładaniu otrzymujesz prosty adres portfela Ethereum - czyli domenę ENS. Ja wybrałem adres jkcoin.argent.xyz 


Bezpieczeństwo to również silna strona tego portfela!
Argent to portfel kontrolowany tylko przez Ciebie - ​​jesteś jedyną osobą, która ma dostęp do twoich funduszy. Ryzykiem pozostaje poprawność SmartContractu jak zawsze przy tego typu nowych rozwiązaniach. Więcej o ryzykach w tym artykule.

Portfel wpiera oczywiście tokeny ERC-20 gdzie w bardzo prosty sposób możesz wymieniać je międzysobą.  Możesz też korzystać z decentralizowanych finansów (DeFi) lokując np. stablecoina DAI na lokatę.


Giveaway dla Ciebie!

Pierwsze 10 osób, które w komentarzu pod tym artykułem poda swój adres ENS z portfela Argent (twojanazwa.argent.xyz) otrzyma ode mnie giveaway w postaci 10 tokenów lojalnościowych JKCOIN. Tokeny prześlę na podany adres w komentarzu. To nagroda dla tych, którzy lubią poznawać nowe technologie i wdrażać je w życie. Promocyjny giveaway trwa do końca marca 2020r.

 

Utworzenie portfela trwa nawet kilka dni ponieważ zostajemy dodani do kolejki. Ja czekałem ok 5 dni. Jeśli posiadamy od znajomego Golden Ticket możemy ominąć kolejkę oczekujących i od razu dołączyć do szczęśliwych użytkowników portfela Argent. 


Portfel Argent będzie też pomocny przy chęci udziału w słynnej loterii PoolTogether

 

 

 

 

  Ważne!
W tym artykule nie zachęcam nikogo do inwestowania i niczego nie rekomenduję. Dziele się jedynie swoimi doświadczeniami i moją opinią.
 

 

 
 


    Odbierz tokeny JKCOIN


Hasło do odbioru JKCOIN to: dai
Jeśli giveaway z tokenami się wyczerpał
zapisz się do newslettera aby być na bieżąco.

 


 

Back to top