Inflacja sprawia, iż pieniądz fiducjarny traci na wartości dlatego wiele lat temu zainteresowałem się inwestowaniem.

 

Przedstawiam edukacyjny projekt jaki stworzyłem:

JK.MONEY to projekt edukacyjny pokazujący jak inwestuję i zarządzam swoim kapitałem inwestycyjnym.  Ma on na celu informowanie o możliwościach jakie są aktualnie dostępne dla inwestorów indywidualnych. Celem projektu jest również przedstawienie sposobów na walkę z inflacją.

 

W projekcie pokazuję częściowo skład swojego portfela. Ponadto przedstawiam także swoje sposoby na osiąganie dodatkowego dochodu poprzez inwestycje nie wymagające od inwestora aktywnego zarządzania swoim kapitałem tak jak ja to czynię.

 

Inwestowanie na giełdzie jest dobre ale wiadomym jest, że inwestowanie w siebie i własną edukację przynoszą największe stopy zwrotu. Dlatego powstał ten projekt edukacyjny.

 

Na stronie jk.money prezentuję także zestaw książek, które uważam za wartościowe. Są to książki zarówno dla początkujących jak i tych bardziej zaawansowanych. Tematyka to finanse, inwestowanie, samorozwój oraz waluty wirtualne. Pełna lista książek z możliwością zakupu części z nich znajduje się tutaj.

 

 

  Ważne!
W tym artykule nie zachęcam nikogo do inwestowania i niczego nie rekomenduję. Dziele się jedynie swoimi doświadczeniami i moją opinią.
 

 

     Odbierz tokeny JKCOIN


Hasło do odbioru JKCOIN to: inwestowanie
Jeśli giveaway z tokenami się wyczerpał
zapisz się do newslettera aby być na bieżąco.