Oznaczenia:

 
Nasza Strona - www.jacekkolodziejczak.com

OpenArt Studio - firma OpenArt Studio Jacek Kołodziejczak z siedzibą w Gnieźnie, ul. Myśliwiecka 14, 62-200 Gniezno, NIP 784-223-54-40, REGON 301648449.

Vouchery - Bony Zniżkowe do wykorzystania w firmie OpenArt Studio.

Organizator - Jacek Kołodziejczak prowadzący firmę OpenArt Studio  

Utility Token - cyfrowy token użytkowy mający cechy punktu, żetonu, tokenu lojalnościowego. Token użytkowy funkcjonuje jako kupon i nie zapewnia posiadaczom tokenu udziałów w platformie firmy lub innym aktywach. Taki cyfrowy token użytkowy można później wykorzystać do zakupu towaru lub usługi oferowanej przez wystawcę takiego tokenu. Używany często w programach lojalnościowych.

JKCOIN - to token użytkowy (utility token). Pełni funkcję tokenu lojalnościowego. Technicznie to kontrakt zapisany w sieci Blockchain Ethereum (ERC20), Blockchain Waves, Blockchain Stellar. 

Oficjalne źródła JKCOIN - personalny token JKCOIN to również Marka. Występuje na różnych giełdach i blockchainach jednak JKCOIN sam w sobie jest jeden właściwy. Ostatecznie to użytkownicy i rynek zdecydują, która platforma i blockchain będzie bardziej popularny i używany. Każdy kto posiada JKCOIN z podanych na poniższej liście blockchainów i adresów kontraktów ma pełnowartościowego i akceptowalnego JKCOIN. 

 

Lista oficjalnego występowania JKCOIN:

 

- Blockchain Ethereum ERC20, Symbol: JKCOIN, Decimals: 4
Contract:

0xdf85afd8a99c5d54987bb7fbd37ba9e1aedd942c

 

- Blockchain Waves, Nazwa: Jacek K Coin, ID:

DaxdDc3v8m9n8bKcztLBqUJM4Tb3kiFy36qADxR5ySDM

 

- Blockchain Stellar, Nazwa: JKCOIN, Issuer Account ID:

gdnnmayblxwvabysx6peh2s6txq2p4wfkixi54uku6imfoshftwbdlk7

 

 

 

 

§1 Wprowadzenie


Jacek Kołodziejczak prowadzący firmę OpenArt Studio posiada swój Personalny Token (kontrakt) o nazwie JKCOIN, który jest tokenem lojalnościowym. 
Tokeny lojalnościowe JKCOIN można wymienić na Vouchery do wykorzystania na usługi w firmie OpenArt Studio
lub można pokryć nimi całkowity koszt usługi odpowiednią ilością tokenów JKCOIN.

 
Więcej informacji znajduje się na dedykowanej stronie poświęconej temu projektowi: 
https://jkcoin.pl

Sprawdź też: https://www.personaltokens.io/JKCOIN


 

 

 

§2 Wysyłka
 

 

Sprzedawana usługa jest wykonywana zdalnie przez internet.
Po otrzymaniu wpłaty wykonam usługę informatyczną. 

 

§3 Zasady zwrotu i reklamacje

 

Jeśli jesteś konsumentem - co do zasady przysługuje Ci prawo do odstąpienia od zawartej na odległość umowy.

Od umowy możesz odstąpić, składając nam oświadczenie o odstąpieniu od umowy np. poprzez wiadomość e-mail przesłaną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zwracaną rzecz zwróć do nas niezwłocznie na adres: ul. Myśliwiecka 14, 62-200 Gniezno , jednak nie później niż w terminie 14 dni od dnia, w którym odstąpiłeś od umowy.

Od umowy możesz odstąpić w terminie 14 dni.

Bieg czternastodniowego terminu na odstąpienie od umowy rozpoczyna się:

 • dla umowy, w której wydajemy rzecz, będąc zobowiązanymi do przeniesienia jej własności - od objęcia rzeczy w posiadanie przez Ciebie lub wskazaną przez Ciebie osobę trzecią inną niż przewoźnik,
 • dla treści cyfrowych - od dnia zawarcia umowy.


Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem.

Dokonane przez Ciebie płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy na zasadach wskazanych w regulaminie zwrócimy Ci niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania od Ciebie oświadczenia o odstąpieniu od umowy.

Możemy wstrzymać się ze zwrotem otrzymanej od Ciebie płatności do chwili otrzymania rzeczy z powrotem lub dostarczenia przez Ciebie dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Pamiętaj, że prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje konsumentowi m.in. w odniesieniu do umowy:

 • w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb,
 • w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia,
 • w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu,
 • w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu
 • o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o utracie prawa odstąpienia od umowy.

 

Reklamacje


W przypadku gdy zakupiony u nas towar okaże się wadliwy, masz prawo reklamować go w oparciu o rękojmię. Reklamację najlepiej złożyć na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub drogą pocztową na adres ul. Myśliwiecka 14, 62-200 Gniezno.

Reklamowany towar należy wysłać na adres: ul. Myśliwiecka 14, 62-200 Gniezno

W związku z wadą możesz żądać:

 • wymiany rzeczy na wolną od wad,
 • usunięcia wady,


lub złożyć oświadczenie o:

 • obniżeniu ceny,
 • odstąpieniu od umowy – w przypadku wady istotnej.


Odpowiadamy względem Ciebie za wady stwierdzone przed upływem dwóch lat od dnia wydania rzeczy.

Co do zasady reklamację możesz zgłosić w ciągu roku od zauważenia wady, ale czas na złożenie reklamacji nie może się zakończyć przed upływem okresu odpowiedzialności sprzedawcy.

Rozpatrzenie Twojej reklamacji (ustosunkowanie się do niej) nastąpi w ciągu 14 dni od daty otrzymania przez nas Twojego zgłoszenia reklamacyjnego.

Więcej informacji na temat reklamacji znajdziesz w naszym Regulaminie sprzedaży.

 

 

§3 Formy płatności

 

Tokeny Lojalnościowe JKCOIN

 

 

 

§4 Vouchery


Mając odpowiednią ilości JKCOIN-ów możesz je zamienić na Bony Zniżkowe (Vouchery) do wykorzystania w mojej firmie OpenArt Studio.

Vouchery są limitowane wg. ilości i wartości. Zależy to od popularności zapotrzebowania na Vouchery, zależy też od cen za usługi na rynku informatycznym oraz od czynników związanych z kształtowaniem się ceny JKCOIN na giełdzie.


Istnieją konkretne serie emisji poczynając od Serii A2018, która została wyemitowana 15 września 2018 r.
Każdy Voucher danej serii jest numerowany wg. przykładu: Voucher Bronze A2018-33 oznacza Voucher o wartości 10zł (Bronze) następnie jest oznaczenie Serii A2018 oraz konkretny numer Vouchera czyli 33 ze 100 dostępnych w przypadku tej serii.

 

Możliwość wymiany tokenów lojalnościowych JKCOIN na Vouchery do wykorzystania w firmie OpenArt Studio trwa do wyczerpania zapasów lub do zakończenia oferty przez Organizatora.

 

Tabelę z Voucherami znajdziesz tutaj https://openartstudio.pl/vouchery/

 

 

 


§5 Rabaty

 

 

 

poprawa3 rabat 20 normal 03 

 


Dla klientów, którzy wybiorą sposób zapłaty w Walutach Cyfrowych przysługują zniżki w wysokości do 10% od naszych podstawowych cen..
Promocje nie łączą się z innymi rabatami - rabaty nie sumują się.  

 

Klienci, którzy w całości pokryją koszty usługi w OpenArt Studio tokenami lojalnościowymi JKCOIN otrzymają rabat 10%.

Jeśli klienci w momencie składania zamówienia będą członkami grupy na Facebooku: https://www.facebook.com/groups/jkcoinhodlers/ otzrymają oni rabat w wysokości 20% - jednak należy o tym poinformować podczas składania zamówienia w celu weryfikacji.

 

 
Rabaty wskazane w niniejszym paragrafie są ograniczone czasowo do końca 2019 r. Czas oferty rabatowej może ulec wydłużeniu. 

 


Wartość rabatu 10% oraz 20% może się zmieniać w czasie trwania oferty.

  

 

§6 Pozostałe warunki


Organizator zastrzega sobie prawo do wcześniejszego zakończenia możliwości przyjmowania JKCOIN w firmie OpenArt Studio lub też zamieniania JKCOIN na Vouchery.

Organizator nie ponosi odpowiedzialności za wcześniejsze zakończenie możliwości przyjmowania JKCOIN w firmie OpenArt Studio lub też zamieniania JKCOIN na Vouchery.

Wartość Rabatu 10% i 20% może się zmieniać w czasie trwania oferty - aktualna wartość Rabatu podana jest w regulaminie.

Organizator zastrzega sobie prawo do wcześniejszego zakończenia możliwości oferowania Rabatów.

Organizator nie ponosi odpowiedzialności za wcześniejsze zakończenie możliwości oferowania Rabatu i programu lojalnościowego TokenBack.

W przypadku śmierci organizatora zaprzestaje działania jego firma OpenArt Studio. Ma to swoje konsekwencje w tym, iż nie możliwe stanie się dalsze przyjmowanie w firmie OpenArt Studio tokenów JKCOIN oraz prowadzenie programu lojalnościowego. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne straty i szkody posiadaczy JKCOIN, którzy nie będą już mogli wymienić tokenów na Vouchery i usługi w firmie OpenArt Studio, a także zrealizować zakupionych wcześniej Voucherów.