Od pewnego czasu testuję platformę Deribit umożliwiającą handel na opcjach waniliowych i kontraktach na Bitcoina i Ethereum. 

Jednym z ciekawych rozwiązań do walki z rosnącą inflacją może być krypto lokata w stablecoinie od Waves czyli w USND na 10% rocznie! 

Nowe przepisy! Zbliża się termin rozliczenia z Urzędem Skarbowym i należy złożyć zeznanie roczne za 2019 rok. Sprawdź jak rozliczyć się z kryptowalut!

Portfel umożliwia darmowe transakcje ETH, wspiera proste adresy ENS, nie wymaga SEED-a i jest przyjazny Dapps i DeFi.

W tym artykule opiszę krok po kroku jak prawidłowo wypłacić zyski z kryptowalut na przykładzie karty Coinbase i bankomatu ING. 

 

Decentraland to interaktywna platforma wirtualnej rzeczywistości VR z kryptowalutą MANA i własnością na blockchainie LAND. 

Na temat aplikacji do zbierania tokenów klubów sportowych pisałem jakiś czas temu na blogu. Teraz nastąpił kolejny etap rozwoju tego projektu czyli start giełdy.

Czy nie myślałeś, że idealnie byłoby móc zagrać w LOTTO i w przypadku gdy nie wygrasz to twój kupon jest nadal ważny? Ponadto nadal możesz brać udział w kolejnym losowaniu! Z loterią PoolTogether jest to możliwe!

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia postanowiłem rozdać trochę satoshi. Wystarczy mieć aplikację w telefonie aby odebrać prezent! 

Jeśli prowadzisz restaurację, kawiarnię lub masz foodtracka i chciałbyś się wyróżniać spośród konkurencji poprzez metodę przyjmowania płatności to akceptacja kryptowalut może być dobrym pomysłem!