Czy nie myślałeś, że idealnie byłoby móc zagrać w LOTTO i w przypadku gdy nie wygrasz to twój kupon jest nadal ważny? Ponadto nadal możesz brać udział w kolejnym losowaniu! Z loterią PoolTogether jest to możliwe!

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia postanowiłem rozdać trochę satoshi. Wystarczy mieć aplikację w telefonie aby odebrać prezent! 

Jeśli prowadzisz restaurację, kawiarnię lub masz foodtracka i chciałbyś się wyróżniać spośród konkurencji poprzez metodę przyjmowania płatności to akceptacja kryptowalut może być dobrym pomysłem! 

Testuję od kilku miesięcy bardzo fajny portal MOJE USŁUGI.
Pomaga w zarządzaniu budżetem domowym i firmowym jeśli chodzi o płacenie rachunków!

Kilka dni temu dowiedziałem się o aplikacji o nazwie Boomerun, która płaci za każdy krok. Jeśli dużo biegasz lub często spacerujesz to w prosty sposób możesz "wychodzić" sobie cenne nagrody! 

Mam aplikację Socios.com oraz tokeny Juventus. Testuję od kilkunastu dni ten projekt i muszę przyznać, że się wciągnąłem i bardzo mi się podoba! 

Lightning Network jest coraz bardziej popularny. Wystarczy mieć aplikację w telefonie i już można z niej korzystać. Aby jeszcze bardziej pokazać Tobie zalety tej technologii rozdaję satoshi.

 

W poniedziałek 18 listopada rozpoczęła się migracja w projekcie MakerDAO.
Jeśli posiadasz stablecoina DAI w jakiejkolwiek formie musisz dokonać migracji do nowego DAI po to aby nie stały się bezwartościowe!