Od teraz istnieje możliwość zapłaty za moje usługi przez bramkę płatności Kanga Pay w tym także tokenami JKCOIN!


Kanga Pay to bramka płatności web3 dla biznesu web2. Pozwala zapłacić popularnymi walutami wirtualnymi, cyfrowymi punktami lojalnościowymi oraz stablecoinami. 

Jak to działa?
W działaniu bramka Kanga Pay jest podobna do płatności BLIK ale przeznaczona jest dla walut wirtualnych. Także ma system kodów 6 cyfrowych i także działa w kilkanaście sekund! 

Bramkę przygotowała i obsługuje giełda Kanga Exchange. Kanga Pay umożliwia przyjmowanie określonych walut wirtualnych i automatyczne wymienia je na tę akceptowaną przez sprzedawcę. Cały proces odbywa się natychmiastowo co jest bardzo wygodne i zachęca do wybierania tej metody płatności. Wystarczy, że sklep, sprzedawca lub freelancer przyjmuje płatności w PLN lub w walutach wirtualnych a klient posiada kryptowaluty. Klient płaci a system Kanga Pay zamieni w locie kryptowaluty np. na omega PLN i wyśle stablecoiny sprzedawcy. Sklep może zamienić omega PLN na Polskie Złote i wypłacić je na swoje konto bankowe, wypłacić w kantorze stacjonarnym Kanga Exchange lub w bankomacie.

Ja jako sprzedawca usług dzięki narzędziu Kanga Terminal mam możliwość przyjmowania zapłaty za swoje usługi w formie walut wirtualnych w tym w moich tokenach personalnych JKCOIN. Ty jako kupujący możesz szybko i w prosty sposób zapłacić podając mi wygenerowany w Twojej aplikacji Kanga Wallet 6 cyfrowy kod. Koszt pokrywa przyjmujący płatność czyli przedsiębiorca i wynosi on 1,5% wartości transakcji.

Informacje na temat Kanga Pay:
- prezentacja możliwości Kanga Pay
- FAQ pytania i odpowiedzi
- VIDEO podatki i księgowość w KangaPay


Aplikacje:

Kanga Terminal (dla przedsiębiorcy przyjmującego tokeny)
Kanga Wallet (dla użytkownika wysyłającego tokeny)

Chcesz przetestować jak to działa?
A może chciałbyś wdrożyć takie płatności do swojego biznesu?

Zapraszam do kontaktu!
Jacek Kołodziejczak
Telefon: +48 61 415 27 11
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 


-----------------------
W celach formalnych poniżej zamieszczam ważne komunikaty do zapoznania się! 

  • Zgodnie z nowymi wytycznymi UOKIK informuję, że treści zawierają autopromocję czyli promocję marki własnej Jacek Kołodziejczak i JKCOIN. Natomiast co istotne nie ma tu wykupionych reklam, lokowania produktu oraz nie dostaje wynagrodzenia od nikogo. Jeśli pojawiają się rozwiązania czy platformy, o których wspominam to tylko dlatego, że sam z nich korzystam i postanowiłem się tym podzielić z innymi zainteresowanymi tematem.
  • Jeśli mamy styczność w jakikolwiek sposób z walutami wirtualnymi to musimy być świadomi ryzyka jakie niesie cały ekosystem z nimi związany. Dlatego należy bezwzględnie zapoznać się z możliwymi zagrożeniami w tym z utratą całego kapitału. Polecam sprawdzić jakie występują ryzyka opublikowane tutaj. Przed współpracą z konkretną firmą lub przed zainwestowaniem jakichkolwiek środków warto najpierw sprawdzić dany podmiot. 
  • Należy mieć świadomość, że "Kanga Exchange" obsługująca system płatności Kanga Pay i Kanga Terminal znajduje się na liście ostrzeżeń Komisji Nadzoru Finansowego (KNF) oraz toczy się przeciwko tej firmie postępowanie prowadzone przez Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK). W związku z tym jeśli ktoś mimo tych informacji tak jak ja nadal chce używać rozwiązań Kanga Pay i Kanga Terminal od Kanga Exchange to z pełną świadomością i na własną odpowiedzialność! 

 



    Prezent dla Ciebie!

Zeskanuj QR Code aplikacją Kanga Wallet 
aby odebrać w prezencie tokeny JKCOIN.
blog 1

Należy posiadać aplikację mobilną Kanga Wallet i zeskanować QR Code z poziomu opcji menu: NAGRODY.
Prezent zostanie Tobie przelany na portfel automatycznie.
Jeśli jeszcze nie masz konta i aplikacji Kanga Wallet kliknij tutaj.
Liczba prezentów jest ograniczona zatem kto pierwszy ten lepszy!


   

   

Back to top