Decentraland to interaktywna platforma wirtualnej rzeczywistości VR z kryptowalutą MANA i własnością na blockchainie LAND. 

 

O projekcie Decentraland pierwszy raz pisałem pod koniec 2018 r. na swojej grupie na facebooku VIP Members.

 

Dziś warto przypomnieć ten projekt ponieważ już za kilka dni bo 20 lutego 2020 roku nastąpi ważny dzień dla tego projektu. Wtedy odbędzie jego publiczne udostępnienie dla wszystkich!

 

 

Jak wspomniałem na początku Decentraland to interaktywna platforma wirtualnej rzeczywistości typu open source, w której użytkownicy mogą kupować, wykorzystywać i budować na wirtualnej ziemi.


Prawa własności gwarantuje użytkownikom blockchain ethereum. Tokenem platformy jest MANA czyli token typu ERC20, który można wykorzystać do zakupu ziemi LAND, a także do zapłaty za inne towary i usługi na platformie.

 

Decentraland dzieli się na działki zwane LAND. Możemy nimi handlować licząc na wzrost ich wartości w przyszłości. Podobnie jak w realnym świecie na cenę ogromny wpływ ma lokalizacja. Możemy też na nich zbudować swój własny kawałek wirtualnego świata za pomocą narzędzia o nazwie Builder. 

 

1
2
3
4


Nie ma tam udziału osób trzecich. Blockchain umożliwia nam zachowanie anonimowości oraz kontroli, gdyż nasze dane nie są gromadzone na stronach zewnętrznych operatorów.

 

Decentraland to platforma, na której możesz tworzyć treści i aplikacje oraz zarabiać na nich realne pieniądze. To interaktywny świat 3D, którego można doświadczyć za pomocą urządzenia wirtualnej rzeczywistości VR lub zwykłej przeglądarki.


Zobacz analizę Video wykonaną przez Tomasza Kowalczyka CryptoDev
Polecam też zasięgnąć więcej informacji z następujących źródeł:
 
 


  Odbierz tokeny JKCOIN


Hasło do odbioru JKCOIN to: inwestowanie
Jeśli giveaway z tokenami się wyczerpał
zapisz się do newslettera aby być na bieżąco.

 


Jeśli spodobał Ci się artykuł i doceniasz moją pracę
proszę kliknij poniżej aby przesłać napiwek przez LN


  Wyślij Napiwek

 

Obserwuj
Subskrybuj tę zawartość i otrzymuj aktualizacje bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.
Imię
Email