Zdalna Pomoc

 

Bezpłatna rozmowa telefoniczna
  15 minut za: 0 PLN
 
Pakiety płatne:
  30 minut za: 49 PLN / 450 JKCOIN*
  60 minut za: 99 PLN / 900 JKCOIN*
  120 minut za: 179 PLN / 1600 JKCOIN*
 
Po wybraniu pakietu kliknij w cenę PLN. W otwartym oknie będzie można sprawdzić wolne terminy i zarezerwować ten, który Tobie odpowiada.
 

Przed zakupem warto skontaktować się ze mną telefonicznie 61 415 27 11 lub emailowo i krótko opisać swoje zapytanie. Wtedy ustalimy czy i w jakim zakresie będę w stanie Tobie pomóc.

 

 

Mogę pomóc Tobie zdalnie w poniższych tematach:

* Odbiór nagrody za tokeny JKCOIN
W ramach programu lojalnościowego TokenBack możesz odebrać usługę informatyczną zdalnej pomocy ze mną jako nagrodę za odpowiednią ilość tokenów JKCOIN.

Katalog z nagrodami znajduje się tutaj. Odbierz nagrodę a następnie skontaktuj się ze mną. Po dokonaniu przelewu tokenów skontaktuję się z Tobą w ciągu 48 godzin od daty złożenia zamówienia i ustalimy termin zdalnej pomocy. 

Kontakt

Jacek Kołodziejczak
62-200 Gniezno

  info@jacekkolodziejczak.com
  +48 61 415 27 11

Godziny pracy: od Pn do Pt od 10:00 do 16:00
Po wcześniejszym umówieniu się telefonicznym lub emailowym.

Social Media:  

Jacek Kołodziejczak, nie wykonuje działalności maklerskiej składającej się z doradztwa inwestycyjnego, zarządzania portfelem, w skład którego wchodzi jeden lub więcej instrumentów finansowych czy też przygotowywaniem rekomendacji dotyczących transakcji na instrumentach finansowych ani jakiejkolwiek innej działalności maklerskiej określonej w Ustawie o Obrocie Instrumentami Finansowymi (Dz.U. 2005 nr 183 poz. 1538).
Przedstawione na stronie www.jacekkolodziejczak.com treści, mają charakter wyłącznie informacyjny. Nie stanowią one porady inwestycyjnej, ani rekomendacji w rozumieniu rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715) w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców.
Inwestowanie zawsze wiąże się z ryzykiem. Możesz stracić część lub nawet całość zainwestowanego kapitału. Przed korzystaniem ze strony www.jacekkolodziejczak.com koniecznie zapoznaj się z: Deklaracją Świadomości Ryzyka Inwestycyjnego

Back to top