Zdalna Pomoc


Mogę pomóc Tobie zdalnie w poniższych tematach:

Po wybraniu pakietu kliknij w cenę. W otwartym oknie będzie można sprawdzić wolne terminy i zarezerwować ten, który Tobie najbardziej odpowiada.


PAKIETY:

  30 minut za: 49 PLN / 450 JKCOIN*  / NFT**
  60 minut za: 99 PLN / 900 JKCOIN*  NFT**
  120 minut za: 179 PLN / 1600 JKCOIN*  NFT**
 

Wszystkie pakiety dostępne są tutaj.

 


Przed zakupem warto skontaktować się ze mną telefonicznie 61 415 27 11, i krótko opisać swoje zapytanie abym wiedział czy będę w stanie Tobie pomóc.

* Odbiór nagrody za tokeny JKCOIN
W ramach programu lojalnościowego TokenBack możesz odebrać usługę informatyczną zdalnej pomocy ze mną jako nagrodę za odpowiednią ilość tokenów JKCOIN. Katalog z nagrodami znajduje się tutaj. Odbierz nagrodę a następnie skontaktuj się ze mną. Po dokonaniu przelewu tokenów skontaktuję się z Tobą w ciągu 48 godzin od daty złożenia zamówienia i ustalimy termin zdalnej pomocy. 

** NFT (non-fungible token) inaczej Unikatowy Cyfrowy Egzemplarz
Jest to rodzaj tokena cyfrowego, który reprezentuje unikalny zasób. Mogą to być zasoby całkowicie cyfrowe lub stokenizowane wersje rzeczywistych zasobów. Ponieważ NFT nie są wymienne, działają jako dowód autentyczności i własności w sferze cyfrowej.

Kontakt

Jacek Kołodziejczak
62-200 Gniezno

  [email protected]
  +48 61 415 27 11

Godziny pracy: od Pn do Pt od 10:00 do 18:00
Po wcześniejszym umówieniu się telefonicznym lub emailowym.

Social Media:  

Jacek Kołodziejczak, nie wykonuje działalności maklerskiej składającej się z doradztwa inwestycyjnego, zarządzania portfelem, w skład którego wchodzi jeden lub więcej instrumentów finansowych czy też przygotowywaniem rekomendacji dotyczących transakcji na instrumentach finansowych ani jakiejkolwiek innej działalności maklerskiej określonej w Ustawie o Obrocie Instrumentami Finansowymi (Dz.U. 2005 nr 183 poz. 1538).
Przedstawione na stronie www.jacekkolodziejczak.com treści, mają charakter wyłącznie informacyjny. Nie stanowią one porady inwestycyjnej, ani rekomendacji w rozumieniu rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715) w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców.
Inwestowanie zawsze wiąże się z ryzykiem. Możesz stracić część lub nawet całość zainwestowanego kapitału. Przed korzystaniem ze strony www.jacekkolodziejczak.com koniecznie zapoznaj się z: Deklaracją Świadomości Ryzyka Inwestycyjnego

Back to top