Czy nie myślałeś, że idealnie byłoby móc zagrać w LOTTO i w przypadku gdy nie wygrasz to twój kupon jest nadal ważny? Ponadto nadal możesz brać udział w kolejnym losowaniu! Z loterią PoolTogether jest to możliwe!

 

Atualizacja 5 luty 2020
Bardzo dobra wiadomość! Loteria PoolTogether uruchomiła poza tygodniowymi losowaniami dodatkowo losowania codzienne oparte o stablecoina USDC. Więcej o tym w artykule tutaj.

Ponadto:
Jeśli posiadasz tokeny lojalnościowe JKCOIN możesz za nie zdobyć kupony na loterię bezstratną loterię PoolTogether tutaj.


mozliwosci

Od kilku miesięcy testuję tę loterię i rzeczywiście co tydzień w piątki wieczorem mogę brać udział w losowaniu nagrody bazując na kuponie, który kupiłem jeden raz na samym początku. Jak dla mnie rozwiązanie idealne! Strona projektu tutaj: pooltogether.com


W tradycyjnych loteriach wiele ludzi kupuje losy lub kupony. Zebrane w ten sposób pieniądze trafiają do organizatora loterii, który w losowaniu wyłoni zwycięzcę nagrody. Jedna osoba wygra bardzo dużą kwotę pieniędzy natomiast pozostali stracą swoje pieniądze wydane na kupony. Jeśli ktoś gra bardzo często to może stracić całkiem sporą sumę na zakup wielu kuponów i nic nie wygrać. 


Jak działa PoolTogerter? 
Gracze kupują kupony a wszystkie zebrane pieniądze trafiają nie do organizatora czy jakiejś firmy tylko do matematycznego sejfu będącego oprocentowaną lokatą. Na koniec okresu lokaty czyli po 7 dniach wszyscy uczestnicy otrzymują z powrotem swoje środki przeznaczone na zakup kuponów. Natomiast jeden wylosowany szczęśliwiec otrzymuje dodatkowo odsetki zarobione z lokaty jako nagrodę. Każdy ma szansę na wygraną i nikt nie traci. W ten sposób co tydzień można brać udział w losowaniu kupując tylko jeden kupn, który stale jest ważny. 

Loteria PoolTogether bazuje na blockchain ethereum i smart kontraktach a walutą rozliczeniową jest 1 DAI czyli stablecoin, który z założenia jest warty 1 USD.

Jeden los na loterii kosztuje 1 DAI czyli niecałe 4 PLN przy aktualnym kursie USD/PLN. Im kupimy więcej losów tym mamy większą szansę na wygraną.
Nagroda wynosi najczęściej ok 1000 PLN.

 

Zobacz Video

 

 

 

Poniżej zdjęcie, na którym widać, że na bieżąco można monitorować jak rośnie kwota do wygrania.


Co piątki ok godz. 22:00 polskiego czasu smart kontrakt losuje zwycięzcę.


Nagroda jest przelewana automatycznie na subkonto szczęśliwca na jego portfel kryptowalutowy bazujący na ethereum. Kliknij tutaj aby zobaczyć aktualną kwotę nagrody.

 

dai termometr

 

 
Jeśli chciałbyś zagrać a potrzebujesz pomocy skontaktuj się ze mną!

 

   Odbierz tokeny JKCOIN


Hasło do odbioru JKCOIN to: dai
Jeśli giveaway z tokenami się wyczerpał
zapisz się do newslettera aby być na bieżąco.

 


Jeśli spodobał Ci się artykuł i doceniasz moją pracę
proszę kliknij poniżej aby przesłać napiwek przez LN


  Wyślij Napiwek